Херсон °C

У Олешках утримання комунальних підприємств коштує міському бюджету мільйони гривень

Новости » Общество
0
Аналіз наданих херсонським аудиторам документів за грудень 2016 року показав, що виконком Олешківської міської ради за рахунок коштів загального фонду міського бюджету покрив видатки іншої юридичної особи (ТОВ «Водоканал+»), створене на праві приватної власності.
Так, згідно документів витрачені кошти пішли на оцінку відповідності показників фактичної собівартості послуг з водовідведення, загальною сумою в 40 тисяч гривень. Саме такою є шкода, заподіяна міському бюджету.
Однак, більш відчутно по гаманцях олешківців вдарило існування місцевого КП «ППВ». За ревізійний період - в два роки - з міського бюджету на утримання цього КП було витрачено 2,8 з лишком мільйона гривень, а аналіз діяльності КП підтвердив, що займалось воно лише накладенням адмінштрафів на громадян. І за стільки часу було виписано штрафів аж на 12 665 гривень. Аудитори в документах перевірки зазначають, що «саме неприйняття міською владою ефективних управлінських рішень щодо утримання КП «ППВ» призвело до втрат коштів в розмірі 1, 9 млн. грн.».
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: