Херсон °C

Євген Рищук: Дурних сьогодні вже немає

Новости » Общество
0

Євген Рищук: Дурних сьогодні вже немаєЗ початку березня відразу п’ять районів Херсонської області було засипано макулатурою із вигаданим статусом «центральне інформаційне видання регіону» з назвою «Зоря Херсонщини».

Як з’ясували журналісти, зареєстровано «Зорю Херсонщини» було 13.04.2018 року ТОВ «САНРАЙЗ ЭНЕРДЖИ», а от кінцевим засновником є особа, яка зареєстрована на тимчасово окупованій території України у м.Севастополь, на прізвище Зеленчук Андрій Васильович. І ось тут все стало зрозумілим, адже у Андрія Васильовича батько – Зеленчук Василь Васильович, котрий вирішив в черговий раз балотуватися в народні депутати. Правда, з іншого округу та від іншої політичної сили.

Якщо коротко, то Василь Васильович Зеленчук – перший заступник голови Херсонської обласної ради. Ще зовсім недавно був членом Радикальної партії Олега Ляшка та балотувався в нардепи по 184 мажоритарному округу. Після того, як Олег Ляшко «попросив» покинути Василя Васильовича його партію, пробував себе в різних «іпостясях». На бігбордах був навіть розвішаним в образі Термінатора. Згодом Василь Васильович передумав бути «термінатором» та напросився в політичну партію «Батьківщина». Відтоді пан Зеленчук почав обклеювати бігборди з власним обличчям, тільки вже в іншому виборчому окрузі та не із вилами, а серцем, а ще почав їздити в села по святах та вручати грамоти…

Цього здалося, видно, мало Василю Васильовичу, тож вирішив розповідати в газеті про свою діяльність… Тільки от розпочав він людям «віщати» не про себе, а про конкурентів. Звичайно, що стиль Зеленчука, зазвичай, передбачає тільки обливання брудом, тож про конкурента в статті «Євген Рищук – хто він насправді?» ви, шановні читачі, ознайомилися з повними вигадками та брехнею…

Звичайно, при нагоді, у пана Зеленчука можна дізнатися, чому він – перший заступник голови обласної ради, маючи неабиякі важелі, не розповідає людям, що він власне зробив для свого виборця.

Окрім того, потрібно запитати у нього, чому підприємство має в інших районах, а балотуватися звідти не хоче… Невже йому там люди не довіряють?

Про це, ми, звичайно дізнаємося та й вам розкажемо, а до того, допоможемо Василю Зеленчуку озвучувати правдиві факти, якщо вони навіть стосуються не тільки його, але і його конкурентів.

Євген Рищук: Дурних сьогодні вже немає

Євген Рищук: Дурних сьогодні вже немає

Так от, хто ж такий Євген Рищук та все про його «гріхи» від «Зорі Херсонщини»

Найперше – кінно-спортивний клуб «Grand Prix», що розташований в с. Праві Саги та дорога в село, що була зроблена за сприянням депутата Рищука.

Сам Євген Миколайович каже:

- Знаєте, на все написане кимось я вже давно не звертаю уваги. Є такий гарний вислів, все написане, окрім некролога – це піар (посміхається)… А все останнє, обов’язково оцінять люди. Дурних людей, насправді, мало. Всі можуть думати, оцінювати справи. Тому, якщо людина делегує права тому, хто за свої слова та вчинки відповідати не може, то за який розвиток громади може йти мова…

Згадуючи всю критику в мій бік, не стримую посмішки – так, мені вдалося неможливе: будівництво дороги м. Олешки – с. Саги, на котру було виділено 1 млн. 730 тис. грн.! Чому посміхаюсь? Бо виконав те, що обіцяв людям в Сагах. Мої перші зустрічі, як кандидата в депутати обласної ради, проходили саме з ними. Живучи під «боком» у двох міст, люди не могли виїхати з села, бо не було по чому їздити…

З’явилися й інші дороги в Олешківському районі за моїм сприянням. В житті, знаєте, різних поколінь одне і теж – нормальна людина відповідає за свої слова, а інша – займається тільки «політикою». Це так, м’яко кажучи. Що стосується самого кінного клубу, розповідаю: в області вже всі знають про мою мрію з дитинства, вона втілена в життя – кінно-спортивний клуб «Grand Prix». Сьогодні це не тільки туристична перлина Півдня Украї­ни, клуб знають вже і в Україні. Відвідують нас і закордонні туристи.

Побудований клуб «Grand Prix» був моєю сім’єю задовго до того, як я став депутатом обласної ради та заступником голови Херсонської ОДА, та і до влади я пішов, щоб не заробляти гроші, а щоб змінити нашу країну на краще…

І знову ж таки, кожну справу для змін починаю з себе, тому кажу: «Я не їду жити до Європи, я будую Європу в Україні». І клуб «Grand Prix» є чудовим прикладом того.

Тільки в минулому році в «Grand Prix» більше 5-ти тисяч дітей з різних районів нашої області відпочивало безкоштовно. Це були учні з пришкільних оздоровчих таборів району та вихованці дитячих будинків-інтернат; дитячі колективи, яким було вручено подарункові сертифікати на безкоштовну екскурсію до клубу, пільговики, учасники дитячих свят та фестивалів.

Нагадаємо, що при підтримці Благодійного фонду Євгена Рищука на території кінно-спортивного клубу «Grand Prix» проведені дитячі фестивалі та свята: SunnyWeekend (для дітей з синдромом Дауна). На облаштування спеціальної розвиваючої кімнати для «сонячних дітей» було зібрано 42 тис. грн. благодійних внесків. Проведено свято до Дня захисту дітей (для дітей пільгових категорій). 100 юних учасників фестивалю творчості й талантів «Чорноморські ігри» теж відпочивали у кінно-спортивному клубі разом з батьками безкоштовно.

Окрім того, Благодійний фонд Євге­на Рищука активно працює вже третій рік.

«Пам’ятай, звідки ти прийшов, куди йдеш, і перед ким доведеться тримати відповідь» – саме на цих ці словах акцентує Євген Миколайович.

Тому вже третій рік поспіль в різних районах області за підтримки Благодійного фонду призначається грошова стипендія в розмірі 30 тис. грн. обдарованим учням.

«Третій рік працює Благодійний фонд Євгена Рищука, який я заснував, щоб підтримати тих, хто потребує допомоги.

Через проблеми медичного забезпечення та брак коштів, виборці звертаються за фінансовою допомогою на лікування до Фонду. На жаль, я не можу охопити все, тут маємо працювати, аби про нас більше дбала держава, але все ж таки намагаюся допомогти тим, хто опинився в найскладнішій ситуації. Так, разом із моїми партнерами запрацювала дієва соціальна програма профілактики онкозахворювань «Херсонщина оби­рає здоров’я», – розповів Євген Миколайович.

Соціальна медична програма профілактики та раннього виявлення онкологічних захворювань «Херсонщина обирає здоров'я», яку запровадили в 2018 році Спілка жінок Херсонщини, Благодійний фонд Євгена Рищука, Медичний Центр «Taurt Medical» спільно з партнерами Тойота Центр «Херсон» і Херсонським онкодиспансером – унікальна ініціатива по-справжньому небайдужих людей, покликана допомогти мешканцям віддалених сіл, селищ і містечок отримати кваліфіковану лікарську допомогу, виявити патології на ранніх стадіях. Ця програма вже охопила Каланчацький район. Було обстежено 179 жінок та 174 дитини, лікарями було виявлено 4 випадки онкологічних захворювань у жінок, 3 з них – на ранній стадії, а отже, ці жінки мають надію на швидке та повне одужання.

Втілюється програма в життя в Чаплинському районі. Жителі Олешківського району також у 2019 році зможуть відвідати безоплатні прийоми лікарів у своєму населеному пункті.

Йдемо далі – наступний «гріх» Зеленчук шукав в компанії, котрою в нашому регіоні раніше володів Євген Рищук, а нині його дружина – UKRAVIT.

Так от, є офіційна інформація щодо UKRAVIT і її теж ніхто не ховає, а навпаки йде навіть реклама на центральних телеканалах.

Корпорація UKRAVIT, заснована в 1999 році, сьогодні – це аграрна компанія, один з лідерів ринку засобів захисту рослин. Основними напрямками діяльності компанії є виробництво і продаж пестицидів і добрив з мікроелементами, які інтенсивно застосовуються в сучасному землеробстві, засобів для знищення гризунів та побутових комах. Виробничі можливості компанії спрямовані на забезпечення попиту в промисловому секторі, і в секторі домашніх господарств населення. Це компанія, що надає робочі місця, і за минулий рік сплатила податків в бюджети різних рівнів 320 млн грн!

Євген Рищук не відхрещується, що його родина має відношення до UKRAVIT, і про це йде мова у його власній декларації.

І про «найстрашніший» гріх – інвестування коштів в сонячну енергетику, залучення інвесторів до Херсонщини.

«Весь час працюю над тим, аби бюджети громад поповнювались. На власному прикладі доводжу до людей, якщо працювати – то інвестор з коштами, то не міф, а справжня реальність.

В мої обов’язки, як заступника голови Херсонської ОДА, якраз входить залучення інвестицій. І до речі, мене не звільнено, я самостійно написав заяву з проханням тимчасово відсторонити мене від виконання посадових обов’язків на час розслідування по справі Гандзюк. Тож, я намагаюся виконувати поставлені переді мною завдання, про те, чи приносять користь такі інвестиції, можете поцікавитися в громадах», – каже Євген Рищук.

Ми поцікавилися у голів громад, і ось що вони нам розповіли…

Костогризівська сільська рада – голова ради Стаднік Олександр Миколайович повідомив, що на території сільської ради знаходиться на даний час одна сонячна електростанція. Сонячні батареї займають 30 га землі, яка не використовується в сільськогосподарської сфері. До бюджету Костогризівської сільської ради від СЕС надходить 320 тис. грн за рік. Другу – наразі будують. Сонячну електростанцію планують збудувати також на площі 30 га. Кошти від другої станції вже надходили до бюджету – 228 тис. грн. Загальна сума за рік від СЕС – 548 тис. грн.

- Люди усі задоволені, так як у них є робота, хоча тимчасова. При будівництві працює десь 100-150 чоловік. Наразі працює офіційно 11 чоловік. А також всі розуміють, що кошти підуть у бюджет громади. Тим паче ці батареї розташовані на пісках, тому громада задоволена удвічі, що на пісках так можна добре заробити, – розповів Олександр Стаднік.

Виноградівська ОТГ – голова Шматенко Сергій Вілійович розповів, що в смт. Брилівка сонячні батареї побудовані на площі 18 га. Громада отримує 288 тис. 407 грн. Офіційно працює близько 20 чоловік на постійній основі.

На території села Виноградове СЕС знаходяться на площі 40 га, надходить до місцевого бюджету за рік – 438 тис. 792 грн. Це близько 20 робочих місць. Окрім цього, планують збудувати на ділянки землі площею 7,43 га. Від цієї ділянки до бюджету громади надійшло 84 тис. 411 грн.

Місто Олешки – міський голова Воронов Дмитро розповів, що в Олешках знаходиться дві ділянки з сонячними електростанціями площею 62 га. Від першої ділянки до бюджету надходить 397,2 тис.грн., від другої 540 тис.грн. Загальна сума – 937,2 тис.грн.

Всі кошти отримані від СЕС йдуть на розвиток соціальної сфери…

«Ще раз акцентую для всіх тих, хто не може розповісти про свої досягнення, почитайте мою декларацію. Я не бідною людиною йшов працювати до влади, всі кошти задекларовано. І якщо немає мені нічого «приписати», окрім купівлі пансіонату в Генічеському районі, то задали б запитання, а я відповім обов’язково. Не потрібно вигадувати. Придбано пансіонат, а купили його за об’явою на ОLX. Після того, як його буде приведено до ладу, в пансіонаті будуть оздоровлюватися працівники компанії UKRAVIT. Так що бажаю й іншим не писати брехню, а дбати за свої колективи. Я працюю не тільки перед виборами, як інші. Я розпочав працювати, як люди мене обрали. Тому вже багато що зроблено з Вами, і для Вас – дякую за довіру та підтримку!».

Вікторія Зелена

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: