Херсон °C

Година Землі - наймасовіша екологічна акція планети

Новости » Общество
0

Година Землі - наймасовіша екологічна акція планетиУ суботу, 30 березня, о 20:30 за місцевим часом у більше ніж 180 країнах світу на одну годину згасне декоративне освітлення вулиць, підсвітка пам’яток архітектури, держустанов, торговельних центрів тощо. Мільйони людей вимкнуть світло у своїх домівках та відзначатимуть Годину Землі, яка є символом нашої готовності стати на захист планети.

Кампанія покликана масштабно висвітлити проблеми довкілля і стимулювати дії щодо вирішення найбільш нагальних із них. Наприклад, Еквадор просуває закон про заборону пластику в столиці Кіто, а Фінляндія заохочуватиме чверть населення країни перейти на збалансовану і здорову дієту.

Україна вже 11 років поспіль є активним учасником цієї кампанії. Кожного року ми бачимо підвищення цікавості до Години Землі як у пересічних громадян так і у представників влади, бізнесу, освіти та культури.

Цього року вже більше 70 міст та містечок офіційно приєдналися до кампанії. Сотні організацій, бізнесів та навчальних закладів влаштовують просвітницькі заходи на підтримку кампанії та ощадливого природокористування.

У Львові о 20:30 своє освітлення вимкне Архикатедральний Собор Святого Юра, телевежа на Високому замку, Ратуша та інші історичні та значимі установи у межах центру міста;

в Одесі на годину світло згасне на Приморському бульварі, Думській площі та у Міській раді; у Вінниці у темряву зануриться Свято-Преображенський кафедральний Собор, а у Харкові — Свято-Благовіщенський кафедральний собор. Акцію також підтримають Луцький та Тернопільський замки, Хотинська фортеця та інші відомі на всю країну пам’ятки та об’єкти.

У столиці ще напередодні, ввечері 29 березня, на будівлі БЦ Гулівер з’явиться нагадування про дату та час фіналу кампанії, а вже 30 березня вимкне декоративне освітлення будівля Київської міської держадміністрації.

Крім того, по всій країні пройдуть різноманітні події на підтримку Години Землі. Більше інформації на сайті wwf.panda.org/eh19

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: