Херсон °C

У травні відбудеться вручення Всеукраїнської премії «Диво-Дитина»

Новости » Общество
0
У травні відбудеться вручення Всеукраїнської премії «Диво-Дитина»У травні 2019 року Всеукраїнська премія «Диво-Дитина» 11-ий рік поспіль буде нагороджувати найталановитіших дітей нашої країни.
За всі роки Премія стала найбільш очікуваною подією для дітей України і щороку визначає найобдарованіших представників підростаючого покоління, надаючи їм звання «Дитина року». Про це повідомляє прес-служба  
Щорічна премія «Диво-Дитина» проходить за підтримки Кабінету Міністрів України, Київської міської державної адміністрації, Міністерства культури України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства соціальної політики України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державного комітету телебачення і радіомовлення України та обласних державних адміністрацій.
Основна мета Премії – пошук, відбір, вшанування та нагородження грошовими преміями найталановитіших та найобдарованіших дітей України.
Премія вручається на основі експертної оцінки та за встановленими номінаціями дітям, які мають досягнення у науці, спорті, мистецтві, унікальні розумові або фізичні здібності, дітям-рятівникам.
Номінації Премії такі: «Найрозумніша дитина», «Найтворча дитина», Найспортивніша дитина», «Найдивовижніша дитина», Найгероїчніша дитина».
Кожен рік участь у Премії беруть близько 3 тисяч талановитих та обдарованих діт
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: