Херсон °C

У Херсоні провели рейд з пожежної безпеки

Новости » Общество
0

У Херсоні провели рейд з пожежної безпекиЗ метою попередження пожеж у житлі рятувальники Корабельного районного відділу м. Херсона ГУ ДСНС області спільно з представниками Корабельної районної у м. Херсоні ради та співробітниками житлово-експлуатаційної контори провели профілактичний рейд по вулицях Соборній та Грецькій у багатоквартирних житлових будинках. Як свідчить статистика саме в будинках старої забудови пожежі виникають все частіше і частіше. Причини різні. Здебільшого через закорочення та необережне поводження з вогнем мешканцями. Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Херсонській області.

Цього разу приводом для рейду стала нещодавня подія. Так, 31 березня, по вул. Грецькій горіла квартира на 2-му поверсі 4-х поверхового будинку. Рятувальники пожежу ліквідували. Потім вдалося з’ясувати, що через певні обставини у квартирі ніхто не проживав. Проте вона була захаращена різними домашніми речами, інколи тут збиралися діти аби погратися. А цього разу їх пустощі завершилися пожежею.

Тож під час рейду провідний фахівець Корабельного райвідділу Олег Юрченко, звертаючись до громадян, наголошував: «Часто діти через власну допитливість та цікавість до зовнішнього світу наражають себе на небезпеку. Тому батьки не повинні залишати їх без нагляду, особливо коли поряд з дитиною знаходяться доступні для неї вогненебезпечні предмети: сірники, запальнички, свічки тощо».

Відповідно батькам необхідно роз’яснювати дітям, що деякі речі якими користуються дорослі є для них небезпечними, можуть викликати біль та інші неприємні наслідки.

Під час зустрічей з людьми в їх оселях рятувальники здебільшого рекомендували, що варто відремонтувати чи замінити, щоб очевидно не наражати себе на небезпеку. Крім жителів району, які потрапили до обов’язкового списку відвідування, рятувальники зустрічалися і з перехожими. Приємно зазначити, що переважна більшість співрозмовників сприймали рекомендації і побажання з розумінням, і ділилися власним досвідом до чого призводить нехтування правилами пожежної безпеки.

Служба порятунку закликає громадян завжди дотримуватися простих правил безпеки у побуті для того, щоб не стати частиною невтішної статистики.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: