Херсон °C

Мангер не проходив поліграф через слідчого

Новости » Общество
0

Мангер не проходив поліграф через слідчогоГолова Херсонської обласної ради Владислав Мангер інформацію сайті Gordonua.com(ГОРДОН) з посиланням на Київський науково-дослідний інститут судової експертизи про те, що він відмовився від проходження поліграфа спростовує.
«Шановні журналісти, політики, активісти, громадськість, закликаю вас всіх: давайте поважати одне одного і перевіряти інформацію, якою ми годуємо своїх читачів. Припускаю, що деякі з вас можуть нехтувати правами хоч і безпідставно, але все-таки підозрюваної, однак ВІЛЬНОЇ людини. Я жодним чином не маю відношення до того, в чому мене звинувачують. І прошу поважати це. Я відкритий для спілкування, мої адвокати готові спілкуватися з пресою. Тому, будь ласка, на благо стандартів своєї професії, вельмишановні акули пера, питайте думку й іншої сторони в тих опусах, які ви публікуєте. Заради об’єктивності. Я готовий був пройти поліграф вчора. Однак мені цього не дали зробити. Маю відеозапис бесіди із експертом, яка не змогла пояснити чому мої адвокати не можуть бути присутніми і де є сам слідчий. Також маю запис телефонної розмови мого адвоката зі слідчим, де останній обіцяє нам «пізніше зателефонувати», аби колись пояснити де ухвала суду, коли і як проходити поліграф, бо на момент розмови він на все це був «не готовий» відповісти.
Розумію, що влада робить все для того, аби виставити мене в найгіршому для народу України світлі. Але відколи це журналісти почали їй в цьому беззаконні допомагати?..», - повідомляє Мангер в соціальній мережі.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: