Херсон °C

Курсант ХДМА Богдан Спориш врятував людей при зіткненні суден

Новости » Общество
0

Курсант ХДМА Богдан Спориш врятував людей при зіткненні суденУ Херсонській державній морській академії 5 квітня 2019 року відбулося відзначення подякою курсанта IV курсу судноводійного відділення Морського коледжу ХДМА Богдана Спориша. Як вказують ХДМА, відзначили за бездоганну мужність і високе громадянське сумління, виявлені при виконанні операції з порятунку людей під час закордонного рейсу в умовах, пов’язаних із ризиком для життя.
Зокрема, історія наступна: у порту Ікітос, що в Перу, відбулося зіткнення судна «ВВС ZARATE», на якому проходив практику Богдан, із баржою та поромом «Men Del Notre II».

На баржі у пастці опинилися 103 людини, серед яких діти. Богдан разом із іншими членами екіпажу взяв участь у рятувальній операції. Завдяки оперативним діям моряків усіх жертв зіткнення доставили на борт судна і надали їм першу медичну допомогу. Капітан теплоходу «ВВС ZARATE» звернувся до керівництва ХДМА зі словами вдячності: «Я, капітан Грігорян, хочу подякувати Вам, містер Василь Чернявський, і всьому викладацькому складу Морського коледжу ХДМА за надані знання і зусилля у вихованні справжніх героїв, таких, як курсант Богдан Спориш, який у критичній ситуації продемонстрував себе справжнім моряком».
Ректор ХДМА, д.п.н. Василь Васильович Чернявський подякував юнакові за моральний вчинок і звернув увагу на те, що курсант у надзвичайній ситуації продемонстрував набуті компетенції, зібраність і здатність діяти як справжній громадянин і гідна людина. Керівник академії потиснув руку курсанту-герою та оголосив подяку батькам юнака за виховання сина.
Вдячність колективу Херсонської державної морської академії висловив і Богдан Спориш: «Дякую керівництву та викладацькому складу за знання, які допомагали мені не лише в екстремальній ситуації, але й протягом всього рейсу».
Ми пишаємося вчинком Богдана і бажаємо йому міцного здоров’я, добробуту, професійних успіхів і особистого щастя.

Курсант ХДМА Богдан Спориш врятував людей при зіткненні суден

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: