Херсон °C

За рік у Херсонській області нарахували більше 50 тисяч безробітних

Новости » Общество
0

За рік у Херсонській області нарахували більше 50 тисяч безробітнихЗа інформацією Головного управління статистики в Херсонській області за минулий рік за результатами вибіркового обстеження населення (домогосподарств) з питань економічної активності кількість було зайнятого населення віком 15–70 років у 2018р. становила 448,2 тис. осіб, а кількість безробітних – 51,3 тис. осіб.

Рівень зайнятості населення віком 15–70 років порівняно з попереднім роком збільшився на 1,3 в.п. та склав 57,5%, а серед населення працездатного віку – на 2,2 в.п. та 68,5% відповідно.

Рівень безробіття серед економічно активного населення віком 15–70 років зменшився з 11,1% у 2017р. до 10,3% у 2018р.

Географічне охоплення:

Спостереження охоплює усі регіони України, крім першої та другої зони радіаційного забруднення внаслідок катастрофи на Чорнобильській АЕС, тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і м. Севастополя, а також тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях.

Методологія та визначення:

Зайняте населення ─ особи віком 15─70 років, які на обстежуваному тижні працювали хоча б 1 годину з метою отримання оплати чи прибутку або були тимчасово відсутні на роботі.

Рівень зайнятості визначають як відношення кількості зайнятого населення у віці 15─70 років до постійного населення зазначеного віку чи відповідної соціально-демографічної групи.

Безробітні ─ особи у віці 15─70 років, які не мали роботи на обстежуваному тижні, активно її шукали впродовж чотирьох тижнів та готові приступити до роботи впродовж наступних двох тижнів. До категорії безробітних також відносяться особи, які приступають до роботи протягом найближчих двох тижнів, знайшли роботу, чекають відповіді тощо.

Рівень безробіття ─ відношення кількості безробітних віком 15─70 років до економічно активного населення зазначеного віку чи відповідної соціально-демографічної групи.

Економічно активне населення визначається як сума зайнятого та безробітного населення.

Економічно неактивне населення – особи, які не мають роботи і не займаються її пошуками, тобто не можуть бути класифіковані як „зайняті” або „безробітні”.

Інформація щодо кількості зайнятого та безробітного населення отримана за результатами вибіркового обстеження населення (домогосподарств) з питань економічної активності. Методологія визначення цих показників відповідає визначенням та рекомендаціям Міжнародної організації праці (МОП).

Методологія: http://www.ukrstat.gov.ua/metod_polog/metod_doc/2017/22/mp_rs.zip

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: