Херсон °C

Щодо забруднення навколишнього природного середовища на Херсонщині

Новости » Общество
0

Щодо забруднення навколишнього природного середовища на ХерсонщиніЗа даними лабораторії спостережень за забрудненням атмосферного повітря в місті Херсоні в березні спостерігалось перевищення середніх концентрацій на всіх постах, а саме: по діоксиду азоту в Шуменському мікрорайоні – 3,6 ГДК, на площі Перемоги – 3,4 ГДК, по вул. Перекопській – 2,2 ГДК; по оксиду азоту в Шуменському мікрорайоні 2,0 ГДК; забруднення фенолом перевищувало середню концентрацію в Шуменському мікрорайоні в 1,7 ГДК, на площі Перемоги – 1,4 ГДК, по вул. Перекопській – 1,2 ГДК; по формальдегіду: в Шуменському мікрорайоні 1,9 ГДК, на площі Перемоги – 2,1 ГДК, по вул. Перекопській – 1,0 ГДК. По всьому місту, по всім інгредієнтам викиди забруднюючих речовин на рівні аналогічного періоду минулого року. Про це повідомляє Херсонським ЦГМ.

Також за даними радіоекологічної лабораторії Херсонського ЦГМ в березні потужність експозиційної дози гама-випромінення на пунктах спостережень Херсонської області знаходилась в межах 10-16 мкР/год, що відповідає фоновим значенням (максимально допустиме значення рівня природного фону становить 24 мкР/год). Сумарна бета-активність атмосферних випадінь за попередній місяць складала в середньому по Херсонській області – 1,6 Бк/м2/за добу. Радіаційний фон на всій території області був стабільним.

Окрім цього, лабораторія спостережень за забрудненням поверхневих вод Каховської ГМО в березні проводила спостереження в Каховському водосховищі в межах Херсонської області від смт. Велика Лепетиха до м. Берислав. За результатами спостережень перевищень ГДК не спостерігалося, склад води відповідає багаторічним показникам для ранньо-весняного періоду року.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: