Херсон °C

Держпродспоживслужба попереджає про гепатит

Новости » Общество
0

Зазвичай, із настанням тепла, створюються умови для поширення різних шлунковокишкових інфекцій, зокрема, і вірусного гепатиту. Вірусний гепатит А (хвороба Боткіна, хвороба брудних рук, жовтуха) – це гостра інфекційна хвороба з фекально-оральним механізмом передачі інфекції, переважним ураженням печінки та травного каналу.

Протягом 7-50 днів вірус розмножується в печінці і в цей період ніяк себе не проявляє. Далі з’являються перші ознаки захворювання – лихоманка, головний біль, загальна слабкість, біль у м’язах, суглобах, катаральні явища. Через декілька днів – нудота, блювота, інколи болі в області печінки. Такі симптоми характерні і для низки інших захворювань, тому на даній стадії вірусний гепатит А часто не розпізнається, і його приймають за респіраторні захворювання.

Щоб уникнути зараження вірусом гепатиту А необхідно:

- не вживати воду з незнайомих джерел, по можливості її кип’ятити;

- обов’язково дотримуватися елементарних гігієнічних норм;

- підтримувати чистоту в приміщеннях;

- дуже ретельно мити овочі і фрукти перед вживанням у чистій проточній воді;

- дотримуватися технологічного режиму приготування їжі.

Аби унеможливити попадання вірусу гепатиту А водним шляхом Держпродспоживслужба пропонує керівникам підприємств питного водопостачання забезпечити проведення виробничого контролю безпечності та якості питної води, призначеної для споживання людиною, відповідно до вимог ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної до споживання людиною», затверджених наказом МОЗ України від 12.05.2010 № 400 (зміни до ДСанПіН внесені наказом МОЗ України від 15.08.2011 №505).

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: