Херсон °C

Працює комісія з питань захисту прав дитини у Херсоні

Новости » Общество
0

Працює комісія з питань захисту прав дитини у ХерсоніДієвою ланкою у загальній структурі виконавчого комітету Дніпровської районної у м. Херсоні ради як органу опіки та піклування є комісія з питань захисту прав дитини, яку очолює голова районної ради Владислав Кондратов і у складі якої активно працюють депутати районної ради, члени виконавчого комітету, керівники виконавчих органів, авторитетні представники органів освіти, охорони здоров’я, міського центру соціальних служб, ювенальної превенції. Про це повідомляє прес-служба виконавчого комітету Дніпровської районної у м. Херсоні ради.

Повноваження, покладені державою на цей колегіально – дорадчий орган, у останні два роки значно збільшилися, внаслідок чого підвищилася відповідальність та навантаження у його роботі. Протягом 2018 року відбулося 15 засідань Комісії, кількість питань з широкого спектру повноважень органу опіки та піклування, які потребують попереднього розгляду Комісією, постійно збільшується: 2016 – 396, 2017 – 397, 2018 – 431.

10 квітня відбулося шосте (планове) у поточному році засідання комісії з питань захисту прав дитини – два попередніх,позачергових, були викликані необхідністю оперативного прийняття рішень, пов’язаних із випадками насилля над дітьми, термінового вилучення дітейз сім’ї через загрозу життю і здоров’ю, влаштування до сімейних форм виховання тощо. Серед 15 питань, які були винесені на обговорення з наступним прийняттям рішень і рекомендацій:

розгляд заяв про визначення способу участі одного з батьків, після розірвання шлюбу, у вихованні дитини; затвердження висновку про підтвердження місця проживання дитини для її тимчасового виїзду за межі України; надання висновків про доцільність/ недоцільність позбавлення батьківських прав; призначення опіки/піклування над дітьми з інвалідністю; розгляд подання Дніпровського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Херсонській області про скасування звільнення від відбування покарання з випробуванням та направлення до суду відносно неповнолітнього; затвердження складів 4-ох міждисциплінарних команд для розроблення та виконання індивідуального плану соціального захисту дітей, позбавлених батьківського піклування; надання дозволу на здійснення майнового правочину тощо.


Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: