Херсон °C

Підприємства області стали прибутковішими майже на третину

Новости » Общество
0
Підприємства області стали прибутковішими майже на третинуПротягом січня-березня 2019 року юридичні особи Херсонщини спрямували до зведеного бюджету 141 млн. грн. податку на прибуток. Цей показник на 29,4 відс. або 32 млн. грн. перевищує надходження відповідного періоду 2018 року. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі. 
При цьому відрахування підприємств до державного бюджету склали майже 125 млн. грн., що на 28,4 млн. грн. більше, ніж в аналогічному періоді минулого року.
У свою чергу, місцеві бюджети Херсонської області отримали 16,1 млн. грн. податку на прибуток. Цьогоріч суб’єкти господарювання додатково до скарбниці громади сплатили 3,7 млн. грн. цього податку.
Нагадаємо: основна ставка податку на прибуток складає 18 відсотків. Для обрахунку об’єкта оподаткування цим податком використовуються дані бухгалтерського обліку та фінансової звітності щодо доходів, витрат та фінансового результату до оподаткування. Фінансова звітність є додатком до податкової декларації з податку на прибуток підприємств та її невід’ємною частиною.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: