Херсон °C

В ХДУ вже проходить «Молода хвиля»

Новости » Общество
0

На сцені Херсонського державного університету студенти всіх факультетів презентують свої таланти в рамках фестивалю мистецтв «Молода хвиля» вже 59 років. Цього року фестиваль проходить в новому форматі – 5 концертів замість 10 (10 факультетів об’єдналися між собою).

«Неодноразово говорив, що в Херсонському державному університеті навчається найталановитіша і найрозумніша молодь!Наші студенти та й молодь взагалі найбільше цінують дві речі: свободу і справедливість. Мій меседж, адресований журі: дуже важливо, щоб рішення, яке буде прийняте, приймалося не до проведення конкурсу, а після. Тому мені хочеться побажати, щоб не було переможених. Неабияке значення має те, що студент може відкрити себе і свої таланти. Адміністрація забезпечує дуже прості речі: щоб у вас була зала, щоб у вас було світло, щоб було сучасне обладнання, сучасні технології.
Про віртуальне community сьогодні вже розповідав. Тому було вручено флешки студентам, які залучили найбільшу кількість підписників до нашого Телеграм-каналу», - повідомляє ректор ХДУ, нардеп Олександр Співаковський.

В ХДУ вже проходить «Молода хвиля»

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: