Херсон °C

Відомий херсонський співак поповнив бюджет міста

Новости » Общество
0

Відомий херсонський співак поповнив бюджет містаВідомий український співак, композитор, автор пісень - Макс Барських, який народився та виріс у Херсоні, підтримав проведення кампанії декларування доходів громадян – 2019, подав декларацію про свої минулорічні доходи та сплатив до місцевого бюджету відповідні податки.

Фіскальна служба Херсонщини висловлює слова вдячності зірковому земляку за особистий внесок у розвиток та добробут рідного міста, високу громадянську свідомість під час виконання конституційного обов’язку по сплаті податків та запрошує всіх публічних, відомих і авторитетних херсонців долучитися до проведення цьогорічної кампанії декларування доходів, отриманих протягом 2018 року.

Як повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі, час декларування минулорічних статків спливає – 2 травня 2019 року!

Детальні консультації та безкоштовні бланки декларацій можна отримати за місцем реєстрації у спеціалістів Центрів обслуговування платників по всій Херсонській області.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: