Херсон °C

Нардеп Співаковський про декларування доходів

Новости » Общество
0

Сьогодні у Центрі обслуговування платників Херсонського управління Головного управління ДФС у Херсонськійобласті, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі відбулася інформаційно-просвітницька акція «Херсонщину будуйте - доходи декларуйте!», в якій брав участь народний депутат та відомий херсонець Олександр Співаковський. Повідомляє прес-служба ДФС.
У черговий раз своїм особистим прикладом освітянин та науковець із досвідом інтелектуального підприємництва публічно задекларував минулорічні статки та закликав херсонців до високої культури сплати податків та виконання конституційного обов’язку перед державою.«Декларування доходів – це повага до країни та земляків», - каже Олександр Співаковський.
На Херсонщині цьогорічну кампанію декларування підтримали 18 715 громадян області, які вже подали декларації про майновий стан і доходи, задекларували 487 млн. грн. доходів та визначили до сплати 23,5 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та 2,7 млн. грн. військового збору. Про це під час заходу повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Наталія Невдах.
Час декларування минулорічних статків спливає – 02 травня 2019 року!
Детальні консультації та безкоштовні бланки декларацій можна отримати за місцем реєстрації у спеціалістів Центрів обслуговування платників по всій Херсонській області.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: