Херсон °C

«Бюджетна» комісія винесла питання на сесію

Новости » Общество
0
«Бюджетна» комісія винесла питання на сесіюМайже півсотні питань розглянули члени постійної комісії з питань бюджету та фінансів Херсонської обласної ради 18 квітня.
Під головуванням Павла Філіпчука депутати розподілили близько 100 млн.грн. 22 276 134 гривень – медична субвенція, з яких 7 994 147 грн. буде направлено на фінансування швидкої допомоги, 5 млн.грн – на придбання інсуліну, решта – медикаменти, продукти харчування, оплата комунальних послуг обласних медичних закладів. На забезпечення програми сучасної загальної середньої освіти «Нова українська школа» виділили майже 33 млн.грн. У ці кошти увійшло придбання нових меблів, музичних інструментів, дидактичних матеріалів, семінарів для вчителів.
«40 мільйонів гривень – дохід обласного бюджету та вільні залишки 2018 року – розподілили наступним чином. Половина цих коштів піде на фінансування кредиторської заборгованості із заробітної платні двом навчальним закладам – Бериславському та Генічеському медичним училищам. Сталося так через те, що ініціатива народних депутатів Олександра Співаковського та Сергія Хланя не була ними доведена до кінця. Раніше планувалося, що обидва ці навчальні заклади приєднаються до ХГУ, а через це їхнє фінансування відбуватиметься з державного бюджету. Та оскільки так не вийшло, то витрати закладів лягли на обласний бюджет», – коментує голова постійної комісії Павло Філіпчук.
Також, як повідомив Філіпчук, за 8,6 млн грн буде придбано рентген-апарат в обласну дитячу лікарню, 2 млн – на фінансування спортивних програм, майже мільйон на Вище училище фізичної культури, 5 млн дісталися херсонському аеропорту для участі у програмі ДФРР тощо.
Отже, 7 питань від «бюджетної» комісії буде включено до порядку денного сесії Херсонської обласної ради, яка відбудеться 25 квітня.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: