Херсон °C

Херсонцям нагадали про «день тиші»

Новости » Общество
0

За минулу добу до поліції Херсонщини надійшло 5 повідомлень, пов’язаних з виборчим процесом. Усі інформації надійшли від жителів обласного центру. 2 повідомлення стосувалися проведення незаконної агітації. Наразі поліція перевіряє усі викладені в зверненнях факти.

Загалом з початку передвиборчої агітації районними підрозділами поліції зареєстровано 240 повідомлень щодо можливих порушень виборчого законодавства. За фактами, що підтвердилися, працівники поліції відкрили 3 кримінальні провадження та склали 38 протоколів за порушення вимог адміністративного законодавства.

Правоохоронці нагадують, що остання доба перед виборами є «днем тиші» і, починаючи з 00:00 годин 20 квітня, проведення агітації забороняється. Поліція Херсонщини радить громадянам утриматись від участі в заходах, що порушують вимоги виборчого законодавства. Адже за це передбачена відповідальність від сплати штрафу аж до позбавлення волі. Також прохання жителів області в разі виявлення правопорушень невідкладно телефонувати до поліції за номером «102».

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: