Херсон °C

В Голопристанській виправній колонії №7 провели обшук

Новости » Общество
0

В Голопристанській виправній колонії №7 провели обшукПід керівництвом Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції 18 квітня 2019 року особовий склад державної установи «Голопристанська виправна колонія (№7)» скликано за умовним сигналом «БУРЯ» (загальне скликання особового складу). Про це йдеться на офіційній сторінці державної установи «Голопристанська виправна колонія (№7)» в Фейсбук.

Під час інструктажу першим заступником начальника установи з нагляду і безпеки, охорони та оперативної роботи, доведено оперативну обстановку в установі та розподілено особовий склад за ділянками на яких проводитиметься обшук.

В ході обшукових заходів, охоплено всі приміщення, палати та підсобні споруди, ретельно (з використанням технічних засобів) доглянуто особисті речі засуджених, інші можливі місця приховування заборонених предметів та речовин.

В результаті проведення заходу вдалось виявити та вилучити значну кількість заборонених предметів, зокрема: колючо-ріжучі предмети; мобільні телефони; зарядні пристрої до мобільних телефонів; сім-картки; спиртовмісну речовину; електричні дроти; електрообігрівачі з порушенням правил пожежної безпеки; саморобні електроплитки; не проклеймований інструмент; гральні карти та інше.

Всі заборонені предмети вилучено, оформлено відповідні матеріали та прийнято міри реагування до порушників режиму утримання. Потрапляння заборонених предметів до установ виконання як правило, призводить до порушення нормального режиму роботи, негативно впливає на стан оперативної обстановки, адже створює передумови вчинення нових правопорушень і злочинів серед засуджених.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: