Херсон °C

На Херсонщині під час перереєстрації виявлено два викрадених авто

Новости » Общество
0

Днями в територіальних сервісних центрах МВС в Херсонській області під час проведення перереєстрації виявлено два зареєстрованих у Польщі транспортних засоби, які перебувають в базі даних Інтерполу, як викрадені.

У ТСЦ МВС № 6541 міста Херсона з питання перереєстрації автомобіля «Seat Altea» з державним номерним знаком республіки Польща звернулася мешканка Миколаєва. Під час огляду з’ясувалося, що ідентифікаційний номер авто знищений механічним способом, а на його місце поза умов заводу-виробника нанесений інший. В ході експертного дослідження вдалося встановити первинний номер кузова, за яким транспортний засіб перебуває у розшуку в базі даних Інтерполу, як викрадений у травні 2009 року в Нідерландах.

На Херсонщині під час перереєстрації виявлено два викрадених авто

У ТСЦ МВС № 6544 міста гола Пристань звернувся херсонець з приводу перереєстрації автомобіля «Audi A2» з державним номерним знаком республіки Польща. Під час перевірки ідентифікаційних номерів складових частин встановлено, що за номером кузова транспортний засіб знаходиться в базі даних Інтерполу, як викрадений за кордоном.

Інформацію за вказаними фактами передано до поліції для подальшого зясування обставин.


Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: