Херсон °C

Владислав Мангер підтримує херсонських олімпійців

Новости » Общество
0

Владислав Мангер підтримує херсонських олімпійцівГолова Херсонської обласної ради Владислав Мангер провів робочу зустріч з представниками Херсонського обласного відділення Національного олімпійського комітету України– віце-президентом організації Ігорем Гарагулею та членом виконкому Русланом Малашенком. Про це повідомляє прес-служба Херсонської облради.

Ця зустріч була запропонована головою облради в продовження діалогу щодо підтримки провідних херсонських спортсменів, який було розпочато напередодні 17 квітня під час засідання ініціативної групи Херсонського відділення НОК України.

«Для мене не є новиною, яким сьогодні має бути фінансове забезпечення спортсмена високого класу, тим більше, якщо мова йде про його підготовку до відбору на Олімпійські ігри та безпосередньо участі в них. Але, нажаль, в цей відповідальний, передолімпійський рік – рік завоювання олімпійських ліцензій в більшості видах спорту, можливості обласного бюджету не дозволяють в повній мірі забезпечити існуючу потребу наших олімпійців. Тому сьогодні надважливим є залучення до цього процесу (підготовки провідних спортсменів області – від ред.) потужних бізнесових структур», – наголошує Владислав Мангер.

В ході зустрічі представники НОК України надали голові обласної ради список херсонських спортсменів, яких Міністерством молоді та спорту України включено до складу кандидатів для участі в Іграх ХХХІІ Олімпіади 2020 року у м.Токіо (Японія) на 2019 рік, а також претендентів на участь у чергових Паралімпійських і Дефлімпійських іграх.

Голова обласної ради взяв на себе зобов’язання провести переговори з керівниками фінансово спроможних комерційних структур з приводу надання останніми грошової підтримки спортсменам області, які розглядаються кандидатами на участь у головних змаганнях чотирьохріччя – Олімпійських, Паралімпійських і Дефлімпійських іграх.

«Впевнений, що мені вдасться переконати успішних підприємців, керівників бізнес-кампаній долучитися до благородної і почесної справи – розвитку спорту. Не маю жодного сумніву, що на Херсонщині знайдеться не один патріотичний бізнесмен, готовий включитися в непростий процес підготовки олімпійців, забезпечивши їм належний рівень харчування, фармакологічної підтримки, матеріально-технічного оснащення. А в результаті херсонські спортсмени, здобувши в умовах жорсткої конкуренції олімпійські ліцензії, достойно поборються за нагороди найголовніших стартів чотириріччя. І це буде наша спільна перемога!»,– наголосив в кінці зустрічі Владислав Мангер.

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: