Херсон °C

Херсонці добровільно «здалися» Водоканалу

Новости » Общество
0

Херсонці добровільно «здалися» ВодоканалуУ квітні 2019 року три споживачі Водоканалу, які мешкають по вул. Тракторній та отримують послугу водопостачання, звернулися у Водоканал з метою оформлення підключення до мереж водовідведення. До недавнього часу споживачі користувалися вигрібними ямами, які останнім часом знаходились у технічно незадовільному стані. Тому споживачі самостійно підключилися до міської каналізаційної мережі та повідомили про це у Водоканал.

Оскільки споживачі звернулися самостійно, до виявлення фахівцями Водоканалу факту підключення, каналізаційні випуски не були відключені та штрафні санкції до абонентів не застосовувались. Споживачі отримали технічні умови та оформлюють проектну документацію на облаштування каналізаційних випусків.

Всім споживачам, які мають намір підключитися до водопровідних або каналізаційних мереж міста, нагадуємо: самовільне підключення без отримання та виконання технічних умов, без оформлення проектної документації є порушенням вимог чинного законодавства! У разі виявлення такого підключення фахівцями Водоканалу на порушника накладається штраф у розмірі від 15 273,62 грн. до 28 368,66 грн. в залежності від діаметру труби вводу.

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: