Херсон °C

Херсонців запрошують на ярмарок

Новости » Общество
0

Херсонців запрошують на ярмарокДиректор Департаменту агропромислового розвитку ХОДА О.Паливода запрошує на ярмарок херсонців

«Кожного року ми організовуємо святкові ярмарки з головною метою: популяризувати регіонального виробника. В нашій області є чимало підприємств, які виробляють продукцію із місцевої сировини, надаючи робочі місця та сплачуючи податки в місцеві бюджети, проте ця продукція не відома широкому загалу. Через неможливість дрібних виробників виходити на великі торгові мережі стається так, що продукція з розумним співвідношенням ціна\якість залишаються поза увагою споживача.

Тому задача Департаменту агропромислового розвитку при організації подібних заходів - не тільки надати можливість жителям міста придбати продукти до свята за приємними цінами, а ще й ознайомити херсонців із місцевим виробником. Тож, запрошую всіх на площу біля «Ювілейного» 25 квітня придбати смаколики до Великодня та підтримати наших сільгосптоваровиробників. Купуйте Херсонське!»- повідомив в соціальній мережі О.Паливода.

Нагадаємо, ярмарок сільськогосподарської продукції виробників Херсонщини відбудеться з 8-00 до 14-00 на площі біля ККЗ «Ювілейний» 25 квітня.

На ярмарку можна придбати паски та іншу випічку, свіжі овочі та фрукти, яйця, консервацію, м’ясо, рибу, ковбасні, молочні та кондитерські вироби регіонального виробництва.
Сільськогосподарські та переробні підприємства, фермери та приватні господарства з різних районів нашої області представлять свою найкращу продукцію.

Родзинкою ярмарку буде представлення крафтовими виробниками та ресторанами ексклюзивних виробів для вашого пасхального столу.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: