Херсон °C

На Херсонщині неплатники аліментів будуть відпрацьовувати борги

Новости » Общество
0

На Херсонщині неплатники аліментів будуть відпрацьовувати боргиУ Скадовському районі деякі органи місцевого самоврядування досі не затвердили перелік об'єктів, де на суспільно корисних роботах можуть відпрацьовувати боржники по аліментам. Причиною називали нестачу коштів. Але від цього страждають діти! Аби розібратись у ситуації, 23 квітня керівник Херсонської юстиції Костянтин Хутковський разом із керівницею обласної філії Центру пробації Оксаною Кузьміч зустрівся з сільським головою с. Красне Олександром Пістолєтовим. Про це повідомляє прес-служба Головного територіального управління юстиції у Херсонській області.

- На території села проживає троє неплатників аліментів, у яких немає майна та роботи. І відпрацювати борги перед власними дітьми їм ніде. Після конструктивної бесіди Олександр Васильович пообіцяв знайти кошти на оплату суспільно корисних робіт боржників протягом кількох місяців. – розповів Костянтин Хутковський.

У Скадовську головний юрист області зустрівся із матерями, чиї діти не отримують аліменти. Разом з державними виконавцями шукали шляхи вирішення цієї проблеми. Окрім цього, розповів матерям про проект Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО», ініціативи «Відповідальне батьківство», як скористатись послугами муніципальної няні та куди можна звертатись за безкоштовною правовою допомогою.

Проблеми з організацією суспільно корисних робіт для неплатників аліментів є і в курортному Скадовську. У місті є затверджений перелік об’єктів, на яких можуть працювати боржники. Проте також нарікали на проблеми з фінансуванням.

- Вирішення проблеми шукали разом із секретарем міської ради Олегом Сокольчуком. І, на мою думку, знайшли. Сподіваюсь, вже найближчим часом це питання більше не виникатиме. Дякую усім за конструктивну співпрацю та роботу задля захисту прав дітей. Херсонська юстиція стоїть на захисті ваших прав! – зазначив Костянтин Валентинович.


Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: