Херсон °C

Більшість обстежених геодезичних пунктів перебувають у задовільному стані

Новости » Общество
0

Протягом квітня 2019 року працівники відділу Державного геодезичного нагляду Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області із залученням суб’єктів топографо-геодезичної діяльності здійснили обстеження пунктів Державної геодезичної мережі України на території Бериславського та Голопристанського районів. Придбання двохчастотного GPS-приймача дозволило спеціалістам провести інструментальне обстеження наявності та стану пунктів 2 і 3 класу. За підсумками проведених робіт складені картки та зроблені фотографії обстежених пунктів.

Як повідомляє сектор взаємодії зі ЗМІ та громадськістю ГУ Держгеокадастру у Херсонській області, більшість обстежених геодезичних пунктів у задовільному стані. Протягом місяця обстежено 38 пунктів: 24 на території Бериславського району та 14 на території Голопристанського. В цілому, за результатами інструментального обстеження, 3пункти (10,7%) Державної геодезичної мережі потребують оновлення.

Протягом 2019 року, відповідно до затвердженого плану-графіку, Головне управління Держгеокадастру у Херсонській області планує здійснити інструментальне обстеження геодезичних пунктів Державної геодезичної мережі України у всіх районах області.

 

 

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: