Херсон °C

До громадської приймальні народного депутата України Олександра Співаковського надійшло 19 звернень

Новости » Общество
0

Протягом двох тижнів до громадської приймальні народного депутата України Олександр Співаковський (Alexander Spivakovsky) надійшло 19 звернень від громадян та організацій, з яких 2 - колективних. Про це йдеться у повідомленні на офіційній сторінці в Фейсбук On-line приймальня О. Співаковського.

Згідно інформації більшість звернень стосувалось скарг на бездіяльність органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів, правил перерахування пенсій тощо. Як і завжди, надходили звернення щодо отримання юридичних консультацій, на які надаватись усні та письмові консультації, бланки відповідних заяв.

Під час призначення субсидії не буде враховуватись «сумнівний» борг від газопостачальних організацій:https://www.msp.gov.ua/news/17002.html

На підставі скарг громадян та організацій до приймальні за два тижні було підготовлено та надіслано у відповідні державні органи 5 депутатські звернення.

«Нагадуємо, що громадська приймальня працює щочетверга з 13:00 до 15:00 за адресою: м. Херсон, вул. Перекопська, буд. 39-А (зупинка вул. Ладичука), тел: 0552-49-60-09», - йдеться у повідомленні.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: