Херсон °C

Бізнес-спільнота Херсонщини зібрала до бюджету майже 2,4 мільярда гривень

Новости » Общество
0

Бізнес-спільнота Херсонщини зібрала до бюджету майже 2,4 мільярда гривень Протягом січня - квітня 2019 року від бізнес - спільноти Херсонщини до зведеного бюджету надійшло 2390 млн. грн. податків і зборів. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 17 відс. або на 347 млн. гривень. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі.

Зцьогорічних надходжень 996 млн. грн. надійшло до державної казнина загальнодержавні потреби. Місцеві скарбниці херсонського краю отримали 1394 млн. грн., які будуть спрямовані на вирішення соціально-економічних потребмісцевих громад регіону. Це більше на 220 млн. грн. податків та зборів ніж торік.

Також бізнесмени - роботодавці Херсонщини на 22 відс. або 226 млн. грн. збільшили сплату єдиного соціального внеску та протягом 4 місяців спрямувала 1268 млн. грн. ЄСВ на казначейські рахунки області.

Зростання надходжень до зведеного бюджету - результат спільної роботи фіскального відомства та суб’єктів господарювання всіх форм власності Херсонщини. Державні службовці запроваджують інноваційні методи адміністрування податків та електронних сервісів обслуговування, а платники проявляють високу громадянську свідомість у сплаті податків.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: