Херсон °C

Прикордонники відмовили у пропуску 225 громадянам

Новости » Общество
0

Прикордонники відмовили у пропуску 225 громадянамПрикордонники Херсонського загону в пунктах пропуску через державний кордон, а також в КПВВ на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом щодобово здійснюють пропуск близько 4-5 тисяч громадян та 500-600 транспортних засобів.

Як повідомляє помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби Іван Шевцов, нерідко трапляються випадки, коли прикордонники відмовляють громадянам у пропуску через державний кордон, або адмінмежу. Найчастіше, приводом для відмови у пропуску громадян України є відсутність належно оформлених документів для виїзду за кордон, або наявність заборони на виїзд з України від правоохоронних органів. Щодо іноземців, то здебільше, прикордонники відмовляли в пропуску через відсутність спецдозволів, порушення міграційного законодавства, а також у випадках, коли іноземні громадяни використовують підроблені, або недійсні паспортні документи.

Загалом, з початку поточного року, прикордонники Херсонського загону відмовили у пропуску 120 громадянам України та 105 іноземцям.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: