Херсон °C

244 жителя Херсонщини отримає одноразову матеріальну допомогу

Новости » Общество
0

3 травня, заступник голови облдержадміністрації Вадим Чабан провів засідання обласної комісії з питання надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям області, які опинилися у скрутному становищі внаслідок непередбачених обставин. Про це повідомляє прес-служба ХОДА.

Відповідно до порядку надання одноразової матеріальної допомоги жителям Херсонщини, за рахунок коштів обласного бюджету, максимальний розмір допомоги складає 3000 грн, а мінімальний – 300 грн.

Отже, розглянувши заяви, документи та обставин, що склалися в сім’ях заявників, члени комісії прийняли рішення надати матеріальну допомогу на лікування 292 громадянам з онкологічними та іншими хворобами, а також дітям, які мають захворювання та патологічний стан.

Крім того, двом особам заявникам, у яких майно знищено пожежами надано матеріальну допомогу в максимальному розмірі.

Розглянувши заяви громадян, члени комісії з питання надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям області, які опинилися у скрутному становищі внаслідок непередбачених обставин одноголосно вирішили надати матеріальну допомогу 244 особам на загальну суму 424,9 тис. грн.

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: