Херсон °C

УДМС нагадає іноземцям про правила перебування на території України

Новости » Общество
0

УДМС нагадає іноземцям про правила перебування на території УкраїниІноземцям або особам без громадянства, що планують відвідати Україну, потрібно дотримуватись міграційного законодавства та перебувати на її території відповідно до встановлених термінів. Про це повідомляє УДМС України в Херсонській області.

УДМС нагадує основні правила перебування на території України:

Іноземцям, що є громадянами держав із візовим порядком в’їзду, а також особам без громадянства строк перебування обмежено строком дії візи.
Громадяни держав із безвізовим порядком в’їзду можуть тимчасово перебувати на території України не більш ніж 90 діб протягом 180 діб, якщо міжнародними договорами України не визначено інший строк.
Якщо ви плануєте залишитися в Україні, (наприклад: працювати, навчатися або створити сім’ю), вам необхідно звернутися до підрозділу міграційної служби для легалізації свого перебування. Вам потрібно буде надати відповідні документи для оформлення посвідки на тимчасове (1 рік) або постійне проживання (10 років).
Якщо вам необхідно продовжити термін перебування більше встановленого строку, не забувайте звертатися до міграційної служби.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: