Херсон °C

У Гончарівці відзначили 60-річчя від дня створення Національної спілки журналістів України

Новости » Общество
0

У Гончарівці відзначили 60-річчя від дня створення Національної спілки журналістів УкраїниДнями відбулася зустріч ветеранів журналістської справи у світлиці відділу мистецтв Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара. Близько 50 найвідоміших журналістів Херсонщини відгукнулися на запрошення Правління Херсонської обласної організації Національної спілки журналістів України та керівництва проекту «Українська Хата – талантами багата» відзначити 60-річчя від дня створення Національної спілки журналістів України. Про це йдеться у повідомленні на сайті Херсонської облради.

Заслужені журналісти України – Валерій Долина, Анатолій Марущак, Катерина Розторгуєва, Тетяна Каменська, Любов Лагутенко – та знані журналісти Таврійського краю – Анатолій Яценко, Геннадій Ячменьов та Любов Брусик– згадували найбільш яскраві сторінки журналістської біографії. А один з найстарших журналістів Херсонщини, метр фотожурналістики, заслужений працівник культури України, Почесний громадянин міста Херсона Алеан Олександрович Альперт повідав присутнім про те, яку роль у житті трьох поколінь Альпертів відіграла журналістика, ознайомив колег з унікальними фотознімками, на яких Олесь Гончар – серед письменників та журналістів Херсонщини.

Заслужений діяч мистецтв України, поет і журналіст Валерій Кулик та заслужений працівник культури України, поет і журналіст Олег Олексюк прочитали для своїх колег власні поетичні твори, чим доповнили творчу складову заходу, на якому улюблені українські естрадні пісні дарував глядачам лауреат Всеукраїнських конкурсів вокалістів Іван Бурлака.

Засідання арт-лабораторії «Українська Хата – талантами багата» закінчилося загальним закликом присутніх збиратися для подібного спілкування журналістів-однодумців якомога частіше.

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: