Херсон °C

Служба зайнятості готова надати допомогу у підборі кадрів для інвесторів

Новости » Общество
0

Служба зайнятості готова надати допомогу у підборі кадрів для інвесторівНаприкінці березня на Херсонщині відбулися презентації інвестиційних проектів щодо будівництва вітроелектростанцій, а саме «Дніпро-Бузької вітрової електростанції» в Білозерському районі - інвестори – французька компанія Akuo Energy та бельгійська Greenworx Holding і «Сиваської вітрової електростанції» в Чаплинському районі – інвестори норвезька компанії NBT AS і Total-Eren - дочірня компанія французького енергетичного гіганту Total.

«Для Херсонщини, як і для країни в цілому важливо зберегти трудовий потенціал, а залучення інвестицій в область передбачає створення нових робочих місць з достойним рівнем заробітної плати, - зазначив директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов. – Служба зайнятості вже багато років працює під гаслом «Живи та працюй в Україні» і готова надати допомогу у підборі та професійній підготовці кваліфікованих робітничих кадрів для задоволення потреб інвесторів».

Проводиться співпраця з роботодавцями-учасниками цих інвестиційних проектів щодо визначення актуальної та перспективної потреби в працівниках, які будуть задіяні на стадіях будівництва та експлуатації даних об’єктів.

Окрім цього службою зайнятості вже розпочато широкомасштабну інформаційну роботу серед місцевого населення та клієнтів служби зайнятості з підбору кадрів під заявлену потребу роботодавців у працівниках. Фахівці Білозерської та Чаплинської районних філій Херсонської обласного центру зайнятості проводять збір анкет та резюме бажаючих працювати, формують банк претендентів на майбутні посади, у т.ч. через здійснення їх попереднього професійного навчання.

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: