Херсон °C

Артур Мєріков: Я впевнений, що 8 та 9 травня громадяни будуть толерантними один до одного

Новости » Общество
0

8 та 9 травня в Україні відзначатимуть День пам'яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. З цього приводу на території Херсонщини відбудуться 70 масових заходів. Очікується, що участь в них візьмуть майже 28 тисяч гостей та жителів області. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

 

За словами начальника поліції Херсонщини генерала поліції третього рангу Артура Мєрікова, найбільший масовий захід відбудеться вранці 9 травня в обласному центрі в парку Слави.

- Для охорони публічного порядку та безпеки громадян залучена достатня кількість працівників поліції та військовослужбовців в/ч 3056 Національної гвардії України. Також наш Ситуаційний центр працює у надзвичайному режимі для максимально оперативного реагування на звернення громадян і повідомлення про події, – зазначає начальник обласного главку поліції Артур Мєріков. – Ми очікуємо, що під час святкувань громадяни поводитимуть себе толерантно, не будуть порушувати правопорядок, а масові заходи відбудуться без провокацій та без грубих порушень публічного порядку.

Поліція Херсонщини просить громадян з розумінням ставитися до посилених заходів безпеки, бути толерантними до ветеранів війни та представників різних політичних сил. Якщо ви побачите, що вчиняється правопорушення, зверниться в поліцію для вирішення ситуації в законному руслі.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: