Херсон °C

Чому влада Херсона приховує інформацію?

Новости » Общество
0

На сесії Херсонської міської ради 24 квітня депутати прийняли рішення щодо приватизації комунальних приміщень. Передає ПІК.

Депутати голосували за проект рішення тричі – і лише з третьої спроби проект набрав необхідну кількість голосів.

Відповідно до рішення, одне з приміщень у центрі Херсона за адресою Театральна, 13 має викупити приватна фірма «Радуга», якою керує відомий своїми кримінальними справами депутат Дніпровської районної у Херсоні ради Олександр Власов. Він обвинувачується у розбійному нападі, підробці документів, нанесенні тілесних ушкоджень. Справи перебувають у суді.

Питання викупу приміщення на Театральній, 13 зацікавило ПІК тим, що саме цей пункт із переліку об’єктів депутати намагались виключити під час сесії, посилаючись на порушення.

ПІК поцікавився у начальника Управління комунальної власності Херсонської міської ради Вербицької А.А. деталі щодо продажу цього приміщення, надіславши запит на отримання публічної інформації 2 травня 2019 року.

Тож ПІКзапитав, з якого часу це приміщення перебуває в оренді у приватної фірми «Радуга», і скільки коштів за цей час було сплачено. А також, чи використовувалось воно за призначенням.

Наступні питання стосувались самого процесу викупу – чи узгодили проект рішення комісії міської ради, чи були надані Олександром Власовим всі необхідні документи, і яка вартість цього приміщення. Це питання особливо цікаво тим, що з власних джерел нам було відомо про те, що був відсутній охоронний договір на час подачі документів. І це питання піднімалось на комісії перед винесенням на сесію. Копії протоколів комісії нам не надали, як і перелік документів, які подав Власов для викупу приміщення.

Крім цього ПІК поцікавився, яке саме приміщення викупає «Радуга» за адресою Театральна 13 – запитали по план будівлі, де позначено приміщення, що підлягає викупу.

А також чому цього рішення і досі немає на сайті міської ради. Також з власних джерел нам відомо, що рішення і досі не підписане міським головою Володимиром Миколаєнком. Цю інформацію нам не підтвердили і не спростували.

Із відповіді Управління комунальної власності стає зрозумілим тільки те, що вже і так відомо: приватна фірма «Радуга» викупає приміщення на 60,3 кв. м, яке наразі орендує. І що рішення міської ради про приватизацію досі «оформлюється».

Ось яку відповідь отримав ПІК:

Розглянувши Запит на отримання публічної інформації, зареєстрований виконавчим органом міської ради 02.05.2019, повідомляю, що ґрунтовна відповідь на порушені в Вашому запиті питання буде надано після належного оформлення рішення міської ради «Про затвердження переліку об’єктів, що перебувають у комунальній власності Херсонської міської територіальної громади та підлягають приватизації», до проекту якого входять нежитлові приміщення, загальною площею 60,3 кв. м, розташовані за адресою: м. Херсон, вул. Театральна(Горького),13 (орендар - приватна фірма«Радуга»).

Відповіді на поставлені нами запитання не потребують якихось додаткових рішень чи зусиль від Управління комунальної власності, і мали бути надані вчасно і в повному обсязі.

Тож чи можна сказати, що Управління комунальної власності, в особі його керівника Вербицької А.А., приховує інформацію щодо приватизації приміщення, яке належить громаді міста Херсона? Даючи свою суб’єктивну оцінку відповіді, яка надійшла до ПІК, припускаємо, що так. Адже терміни, визначені у відповіді управління, дуже розмиті, а за відсутність інформації, виникають нові запитання.

«Тож ми готуємо повторний запит, сподіваючись все ж таки отримати відповіді вчасно і в повному обсязі», - йдеться у повідомленні видання ПІК.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: