Херсон °C

Курсант Херсонського факультету ОДУВС став призером чемпіонату ГУНП з легкоатлетичного кросу

Общество, Спорт
0

Курсант Херсонського факультету ОДУВС став призером чемпіонату ГУНП з легкоатлетичного кросу 10 травня курсанти Херсонського факультету ОДУВС брали участь у змаганнях з легкоатлетичного кросу серед силових структур Херсонської області, які проходили в парку Херсонського державного університету.

Всього для участі у спортивно-масовому заході прибуло 14 команд, представники котрих змагалися у швидкості та витривалості на дистанціях 1000 м (дівчата та хлопці) та 3000 м (хлопці).
Збірна команда факультету була представлена у складі 2 юнаків: рядові поліції Сергій Ясинський (407 навчальний взвод) і Роман Галич (406 навчальний взвод) та 1 дівчини: рядовий поліції Наталія Горват (102 навальний взвод).

За результатами забігів спортсмен факультету − курсант 407 навчального взводу Сергій Ясинський посів 3-е місце в особистому заліку у бігу на дистанцію 1000 м, нагороджений начальником ГУНП в Херсонській області генералом поліції третього рангу Мериковим А.І. грамотою та медаллю. Безпосереднє нагородження проводилось начальником Управління кадрового забезпечення ГУНП в Херсонській області підполковником поліції Кучерявим М.С. разом з керівництвом Херсонського держуінверситету.
Перше командне місце за результатами участі спортсменів посіла збірна команда ГУНП в Херсонській області, друге − Управління патрульної поліції в м. Херсоні, третє − Херсонського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.
В командному заліку збірна Херсонського факультету посіла ІV місце серед регіональних підрозділів правоохоронних органів.
Керівник факультету − проректор державного університету − декан Херсонського факультету ОДУВС Олексій Соловей привітав переможця турніру з перемогою та подякував всім учасникам регіонального чемпіонату за активну участь у змаганнях.
Колектив навчального закладу приєднується до вітань Сергія Ясинського з успішним виступом, бажаємо всім курсантам-членам команди нашого факультету вдачі та подальших спортивних досягнень.