Херсон °C

Суд скасував рішення мера про перейменування вул. Лютеранської на вул. Гандзюк

Новости » Общество
0

Сьогодні у Херсонському окружному адміністративному суді розглядали питання про перейменування вул.Лютеранської. Дане питання розглядала суддя О.Ковбій.

"Херсонським окружним адміністративним судом розглянуто справу № 540/427/19 за позовом фізичних осіб до Херсонської міської ради, Херсонського міського голови Миколаєнка Володимира Васильовича про визнання протиправними та скасування деяких пунктів рішення Херсонської міської ради №1840 від 22.02.2019 року "Про надання зоні зелених насаджень статусу скверу та його найменування та перейменування вулиці Лютеранської у вулицю Катерини Гандзюк", - йдеться у повідомленні Херсонського окружного адміністративного суду.

Слухання у резонансній справі відбувалося за участі журналістів, громадськості та представників ОБСЄ.

«Вже другу годину розглядається в Адмінсуді питання про перейменування вул. Лютеранської, суддя О.Ковбій...

Мандатна комісія міськради майже в повному складі на суді присутня», - повідомив депутат Херсонської міськради Віталій Богданов.

Рішенням Херсонського окружного адміністративного суду позов задоволено частково, визнано протиправним та скасовано відповідні пункти та розділи рішення Херсонської міської ради в частині слів «та розділ «Вулиці» назвою: "вул. Катерини Гандзюк», а також визнано противоправними дії міського голови Миколаєнка Володимира Васильовича при проведенні голосування від 22.02.2019 року в результаті яких прийнято відповідне рішення.

«Рішення Херсонського окружного адміністративного суду - визнати дії мера міста протиправними та скасувати Рішення міської ради в частині перейменування вул.Лютеранськоі на вул.Гандзюк!», - написав депутат В.Богданов.

По закону сторони мають право оскаржити вказане рішення в 30-денний строк з дня складання повного судового рішення.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: