Херсон °C

Триває херсонський відбір до фіналу Кубка Андрія Путілова

Общество, Спорт
0
Триває херсонський відбір до фіналу Кубка Андрія ПутіловаУ Херсоні 11-12 травня триває відбір до фіналу футбольного Кубка Андрія Путілова. Четвертий, останній етап змагань, проходить у ЗОШ №47, передає ПІК.
На новому футбольному полі цими вихідними грають 9 команд (Херсон та Музиківка). Змаганням не змогли завадити навіть примхи погоди: 11 травня в Херсоні періодичні опади… Але ж фанати знають, як це, коли футбол – англійський. У країні Туманного Альбіону, як називають Виликобританію, частіше дощ, ніж ясно, тож у спортсменів вибору немає – грають у погоду, яка є.

- Зазвичай перемагає сила і мускулатура. Але нерідко верх бере й воля до перемоги. Наведу приклад минулого року, коли в нашому Кубку друге місце виборола команда школи №8. А це ж був аутсайдер турніру. Гарний результат є свідченням волі до перемоги. Звісно, розумію, що команда школи №47 – це професіонали і вони налаштовані на перемогу, але я вболіваю за тих, у кого є воля до перемоги. Якщо навіть падаєте, піднімайтеся і йдіть вперед. Не бійтеся, удача підкорюється сміливим, - звернувся до учасників змагань засновник футбольного Кубка, керівник центру олімпійських видів спорту «Прибрежний» Андрій Путілов.

Футбольний Кубок Андрія Путілова – традиційні змагання, які проходять вже 10 років. Минуло року Кубок вийшов на вищий рівень – фінал відбувається у центрі олімпійських видів спорту «Прибрежний», що в Лазурному. Цьогоріч ігри відбуватимуться на стадіоні, збудованому за всіма європейськими стандартами, аналогів якому на Півдні України нема.
Цьогоріч Кубок Андрія Путілова стартував у Дар’ївці. У трьох відбіркових етапах перемогли команди Микільського, Чорнобаївки та Білозерки. Хто став кращим у четвертому турі – стане відомо 12 травня, у неділю, у другий день змагань.
Переможці відбіркових турів поїдуть на фінал Кубка Андрія Путілова до Лазурного, який відбуватиметься в кінці травня.