Херсон °C

Учасники АТО від ГО «Херсонської обласної асоціації об’єднань ветеранів-учасників бойових дій на Сході України» звертаються до депутатів ВРУ

Новости » Общество
0

Учасники АТО від ГО «Херсонської обласної асоціації об’єднань ветеранів-учасників бойових дій на Сході України» звертаються до депутатів ВРУУчасники АТО від ГО «Херсонської обласної асоціації об’єднань ветеранів-учасників бойових дій на Сході України» звертаються до депутатів Верховної Ради України провестиінавгурацію новообраного президента України Зеленського В.О унайкоротший термін -19.05.2019 року. Текст звернення наступний:

«Після офіційного оголошення результатів виборів Президента України 30.04.19 року в країні спостерігаються ознакипевних корегованих дій з боку окремих вищих посадових осіб держави, скеровані на максимальне навмисне затягування дати інавгурації новообраногопрезидента України Зеленського В.А. При цьому, звісно, робляться посилання на законодавчі акти України, які регламентують термін інавгурації не пізніше 30 діб з моменту публікації в офіційній пресі ( мала місце 03.05.19р). Задамося питанням, з якою метою і в чиїх інтересах проводяться зазначені дії?

Стара корумпована влада на чолі із колишнім президентом Порошенко відверто не хоче дієвих змін в воюючій країні, всіляко опирається та чіпляється за свої владні повноваження. із всіх сил протидіє прагненню абсолютної більшості українського народу на краще життя.

Крім раніше вкрадених у народа 5 років надії останні тижні та дні використовуються виключно для задоволення клептократських амбіцій колишнього керівництва держави. Десятками роздаються генеральські погони, сотням людей вручаються ордени та почесні звання,терміново проводяться призначення на відповідальні в державі посади, які в більшості своїй мають досить сумнівний характер.

Порошенко на очах у всієї країни демонстративно здійснюєпідміну понять між служінням країні та особистою вірністю до нього. Генеральний прокурор без освіти Луценко взагалі втратив почуття совісті та здорового глузду та збирається залишитися на своїй посаді попри раніш задекларований намірдобровільно піти після виборів.

Наразі в парламенті держави існують політичні сили,які відверто висловлюють свою позицію як на зменшення законодавчих повноважень новообраного Президента так і на максимальне відтермінування дати його вступу на посаду.

Зазначені діїстарої влади створюють сприятливі умови для спроби реваншу сепаратизму в Україні з бокупроросійських сил у виглядіокремих депутатів ВРУ, місцевих рад та керівників органів місцевого самоврядування.

Ми, учасники бойових дій на сході України, висловлюємо свою категоричну незгоду із вказаним негативним перебігом подій, спробами дестабілізації суспільно-політичної ситуації в країні та вимагаємовід депутатів ВРУ:провестиінавгурацію новообраного президента України Зеленського В.О унайкоротший термін -19.05.2019 року».

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: