Херсон °C

На Херсонщину завітав відомий Литовський режисер

Общество, Культура
0

На Херсонщину завітав відомий Литовський режисерСьогодні, 13 травня, в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О. Гончара відбулася прес-конференція режисера, актора та сценариста, власника кінокомпанії UAB LITNEK - Раймундаса Баніоніса. Про це повідомляє прес-служба ХОДА.

Цей захід відбувся в рамках проекту КП «Кіновідеопрокат» присвяченому Дням Литовської культури в Україні та 95-річчу з дня народження видатного литовського актора театру і кіно Донатаса Баніоніса.

Розпочинаючи прес-конференцію т.в.о. голови облдержадміністрації Дмитро Бутрій наголосив на важливості організації подібних культурних заходів, які розвивають партнерські відносини з Литовською Республікою та зближують країни.

Вітаючи Раймундаса Баніоніса на Херсонщині, Дмитро Бутрій подарував режисеру українську вишиванку з національним візерунком. Такий подарунок є символічним, адже цього тижня в усіх областях України пройдуть святкові заходи до Дня вишиванки.

Також під час прес-конференції було повідомлено, що сьогодні, об 11:40 у ККЗ «Ювілейний» відкрилася Литовська фото-виставка «Історична спадщина мовою фотографії».

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: