Херсон °C

Інспектори Держгеокадастру нарахували понад 56 тис. грн шкоди за порушення земельного законодавства

Общество, Экономика
0
Інспектори Держгеокадастру нарахували понад 56 тис. грн шкоди за порушення земельного законодавстваЗ початку травня інспектори Держгеокадастру Херсонщини нарахували понад 56 тис. грн шкоди за порушення земельного законодавства. Про це повідомляє сектор взаємодії зі ЗМІ та громадськістю ГУ Держгеокадастру у Херсонській області.
Від початку травня державні інспектори Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління держгеокадастру у Херсонській області здійснили 14 перевірок з питань дотримання вимог земельного законодавства, у тому числі – 5 повторних.
Під час зазначених перевірок фахівці виявили 13 порушень, та у 5 випадках розрахували шкоду, заподіяну внаслідок порушень вимог земельного законодавства на загальну суму 56 585 грн. На сьогодні порушники у добровільному порядку сплатили 16 941 грн.
Крім того, за результатами інспектування видано 11 приписів на усунення порушень земельного законодавства та складено 8 постанов про накладання адміністративних стягнень у вигляді штрафів на загальну суму 1 530 грн.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: