Херсон °C

У Херсоні перевірятимуть системи оповіщення

Новости » Общество
0

16 травня у Херсоні перевірятимуть системи оповіщення. Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті Херсонської міськради.

Буде проводитись планова технічна перевірка міської автоматизованої системи централізованого оповіщення органів управління, сил цивільного захисту, суб’єктів господарювання та населення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій.

Під час перевірки вмикатимуть автономні сигнально-гучномовні пристрої, які розташовані на території міста, що передаватимуть сигнали та інформацію з питань цивільного захисту в ефірі радіо «Таврія» (частота в м. Херсоні 100,6 МГц, FM-діапазон).

Що необхідно кожному пам’ятати?

Для привернення уваги населення у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайної ситуації передається попереджувальний сигнал «УВАГА ВСІМ», а саме: уривчасте звучання електросирен, часті гудки транспорту, зокрема у запису мережами радіомовлення та через вуличні гучномовні пристрої.

Після попереджувального сигналу здійснюється трансляція теле- радіо- мережами відповідних повідомлень про загрозу виникнення або виникнення надзвичайної ситуації. Повідомлення включають інформацію про характер та місце виникнення надзвичайної ситуації, зону можливого ураження, порядок дій населення та види захисту.

Відділ з питань цивільного захисту м. Херсона міської ради звертається до мешканців міста з проханням зберігати спокій під час звучання навчальних сигналів і повідомлень з питаньцивільного захисту та по можливості повідомити про проведення вказаного заходу рідних, близьких та знайомих.


0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: