Херсон °C

З обласного бюджету виділяється 20 млн. грн. на її реалізацію ідей

Новости » Общество
0

З обласного бюджету виділяється 20 млн. грн. на її реалізацію ідейМаєте цікаві ідеї щодо розвитку своєї громади? Тоді пропонується взяти участь у третьому обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області. Про це інформує прес-служба Херсонська облрада.

Розробка проектів, що подаються на конкурс, здійснюється сільськими, селищними, міськими радами міст районного та обласного значення, районними радами, які мають право залучати до цієї роботи незалежні громадські, наукові, консультативні організації.

Конкурс проводиться на умовах співфінансування проектів за формулою: не більше 50% кошти обласного бюджету, не менше 5% кошти партнерів (меценатів), все інше – кошти учасника конкурсу.

На реалізацію проектів-переможців з обласного бюджету виділяється 20 млн. грн. За попередніми підрахунками, виділена сума коштів має забезпечити впровадження47 проектів.

Пріоритетні напрямки проектів дивіться нижче:

Запобігання виникненню природних та техногенних катастроф, підвищення безпеки життя мешканців громади, вирішення екологічних проблем.

Збереження історико-культурної спадщини.

Розвиток туристичної інфраструктури населених пунктів.

Заходи щодо енерго-та ресурсозбереження в закладах системи охорони здоров’я, освіти та соціального захисту.

Покращення системи житлово-комунального господарства та модернізація існуючої інженерної інфраструктури і комунікацій (окрім проектів, спрямованих на роботи з водогонами та водовідведенням, фінансування яких передбачено окремими програмами).

Організація ефективної системи надання соціальних послуг населенню.

Удосконалення механізмів організації громадського порядку та охорони довкілля.

Підтримка здорового способу життя населення.

Удосконалення системи благоустрою населених пунктів.

Дедлайн конкурсу – 1 липня 2019 року.

Детальніше з умовами Конкурсу можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Херсонської обласної ради у розділі«Обласний конкурс проектів розвитку».

Телефони для довідок:

(0552) 49-25-07 Литвинова Ірина Олександрівна,

(0552) 49-25-06 Макаренко Ірина Юріївна.

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: