Херсон °C

Розвиток акцизних бізнесменів стимулює підтримка та допомога

Новости » Общество
0

Сьогодні для обговорення питань практичного застосування та впровадження нововведень законодавства акцизного податку у прес-центрі Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі для проведення засідання «круглого» столу зібралися керівники суб’єктів господарювання та головні бухгалтера крупних оптових підприємств торгівлі та представники виробників пива нашої області.

У вступній промові начальник відомства області Ігор Клим акцентував увагу на важливості та необхідності проведення таких зустрічей з представниками «акцизної» бізнес - спільноти, які дозволять об’єднати спільні зусилля для створення однаково легальних умов ведення бізнесу для всіх суб’єктів господарювання під час проведення курортного сезону та в тісній взаємодії організувати дієву роботу по забезпеченню повних та своєчасних надходжень акцизного податку до бюджету

Учасникам заходу розповіли про очікувані новації по реєстрації в системі електронного адміністрування реалізації пального (СЕАРП) всіх акцизних складів, необхідності встановлення та реєстрації витратомірів-лічильників і рівнемірів-лічильників рівня пального у резервуарах. Важливою стала інформація щодо проведення інвентаризації обсягів залишків спирту етилового за участі представників фіскального відомства.

Під час спілкування платникам нагадали, що ключовим напрямком роботи під час курортного сезону залишається питання продажу пива, алкогольних напоїв, тютюнових виробівбез наявності ліцензії та у невизначених для цього місцях торгівлі. Під особливою увагою контролюючих органів перебуватиме підприємницька діяльність суб’єктів господарювання без застосування реєстраторів розрахункових операцій, надання послуг таксі, водних атракціонів і проведення інших розважальних заходів, легалізація найманої праці та підприємницької діяльності.

Учасники зустрічі отримали багато цікавої та потрібної інформації про нововведення податкового законодавства, яка допоможе підприємцям впевнено долати бурхливі хвилі трудових буднів курортного сезону.

Прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: