Херсон °C

«Протидія ВІЛ-інфекції/СНІД: сучасний інтегрований підхід»

Новости » Общество
0

20 травня у Херсоні стартує 5-денний цикл тематичного удосконалення з міжнародною участю «Протидія ВІЛ-інфекції/СНІД: сучасний інтегрований підхід».

Навчальний цикл підготовлено і організовано навчально-науковим центром - Українським тренінговим центром сімейної медицини (ННЦ УТЦСМ) Національного медичного університету імені О.О. Богомольця спільно з Міжнародним центром підготовки та освіти у сфері охорони здоров’я (I-TECH) Університету штату Вашингтон, США.

Згідно інформації, реалізація проекту міжнародної технічної допомоги «Розбудова клінічного та адміністративного потенціалу системи послуг з профілактики та лікування ВІЛ/СНІД в Україні». Цей міжнародний проект здійснюється в рамках Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД (PEPFAR), за підтримки Адміністрації США з ресурсів і служб охорони здоров'я (HRSA), Центрів контролю та профілактики захворювань США (CDC) та за сприяння ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України».

Слухачами курсу стануть лікарі амбулаторно-поліклінічних та стаціонарних закладів охорони здоров’я м. Херсон та Херсонської області, які проводитимуть консультування та тестування з ініціативи медичного працівника. Беручи участь в запланованих заходах 5-денного циклу тематичного удосконалення, слухачі оволодіють як теоретичними, так і практичними знаннями для ефективного використання в їх поточній роботі.

Всі слухачі вдосконалять свої компетенції з питань забезпечення збільшення охоплення АРТ-терапії за допомогою поширення послуг тестування на ВІЛ (ПТВ) серед ключових груп населення, масштабного розширення ефективних моделей тестування (консультування і тестування з ініціативи медичного працівника (PITC) та індексного тестування), оптимізації режимів лікування, впровадження стратегії «Тестуй та починай», надання пакету комплексних послуг в одному місці.

За інформацією прес-центра «Медицина».

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: