Херсон °C

Слідство вивчає, чи вкрадено гроші на ремонту мосту

Новости » Общество
0

Слідство вивчає, чи вкрадено гроші на ремонту мостуКП «Гарантія» за поточний ремонт лавок в минулому місяці заплатила 82тис 560грн, та за встановлення лавок – 42 тис 900 грн. Співпрацювала «Гарантія» з цих питань з ПП "МИРА-2013".

Нагадаємо, що на даний момент щодо ПП "МИРА-2013"за рішенням суду від 16.04.2019 року проводиться комплексна судово-економічна та будівельно-технічна експертиза Миколаївського відділення Одеського науково–дослідного інституту судових експертиз на розгляд та вирішення експерта поставили такі питання:

- чи відповідають фактично виконанні роботи на об’єкті «Будівництва споруд для швартування маломірних суден в районі Гідропарку в м. Херсоні» по договору №60 від 16.01.2018 укладеного МКП «Гарантія» Херсонської міської ради з ПП «Мира-2013» вимогам нормативно правових актів у галузі будівництва (ДБН, СНиП тощо), проектно-кошторисній документації та актам приймання виконаних будівельних робіт форми № КБ-2в та КБ-3;

- якщо не відповідають, то в чому саме та яка вартість робіт, які не виконано або не відповідають зведеному проектно-кошторисній документації та окремо актам приймання виконаних будівельних робіт № КБ-2в та форми № КБ-3.

На судовому засіданні слідчі вказували, що за вказівкою замовника роботи з капітальний ремонту мосту виконані не в повному обсязі, до актів виконаних підрядних робіт внесені завідомо неправдиві відомості, тим самим завищено об’єми фактично виконаних будівельних робіт.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: