Херсон °C

О.Співаковський: «Дата інавгурації - це не головне»

Новости » Общество
0

О.Співаковський: «Дата інавгурації - це не головне»Верховна Рада України ухвалила Інавгурація Володимира Зеленського на 20 травня. Народний депутат Олександр Співаковський вважає що 20 травня є більш оптимальною датою для інавгурації.

«Інавгурація Володимира Зеленського відбудеться 20 травня о 10:00.

Верховна Рада України ухвалила відповідне рішення.

Очікуємо на активну роботу Міністерства закордонних справ для забезпечення максимально високого рівня представленості зарубіжних делегацій на церемонії інавгурації.

Я переконаний, що 20 травня є більш оптимальною датою, оскільки 19 травня Україна відзначає День пам‘яті жертв політичних репресій. З цього приводу дуже переконливо виступили народні депутати Oksana Bilozirта Shukhevych Jurij.

Але дата інавгурації - це не головне. Найважливішим є те, щоб в нашій державі забезпечувалися законність, дисципліна, взаємоповага та толерантність.

Щодо розпуску Верховної Ради України, якщо новообраний президент ухвалить таке рішення, то, знову ж таки, головне, щоб дострокові вибори до парламенту пройшли чесно та демократично, так само як вибори Президента України», - написав у соцмережі нардеп.

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: