Херсон °C

Последние новости

14:30
Очолив Горностаївську окупаційну адміністрацію на Херсонщині - місцевому мешканцю повідомлено про підозру у колабораціонізмі
12:30
Поліція закликає жителів деокупованої Херсонщини видати правоохоронним органам незареєстровану зброю та боєприпаси
11:53
Армія РФ не має потужних сил для наступу на Херсонському напрямку, але Сили оборони готові до будь-якого розвитку подій
11:46
В Голопристанському районі орки почали грабувати дачі
11:44
В Нижніх Сірогозах окупанти заселилися в будинки місцевих
11:39
На Херсонщині у Великоолександрівській селищній громаді відкрили поліцейську станцію з обслуговування жителів 7 населених пунктів
11:33
Судитимуть колишню завідувачку відділу ГУ Пенсійного фонду в Херсонській області за колабораціонізм
11:00
В Олександрівці вбитих хоронили на власних подвір’ях
10:30
Поліція Херсонщини нагадує – ні в якому разі не повідомляйте незнайомцям дані банківської картки
08:49
Біля Благодатного на полі підірвався місцевий житель
Больше новостей

Кафедра хореографії ХДУ відсвяткувала 20-річчя

Общество, Культура
0

16 травня у Херсонському державному університеті відбувся святковий вечір «У вирі танцю». Захід присвятили 20-річчю заснування кафедри хореографії факультету культури і мистецтв. Тож у актовій залі вишу зібралися справжні поціновувачі хореографічного мистецтва. Про це повідомляє прес-центр ХДУ.

Організація такого масштабного заходу – це дійсно кропітка та важка праця. Тож варто зазначити, що мистецький захід «У вирі танцю» відбувся під керівництвом заслуженого працівника культури України, декана факультету культури і мистецтв Миколи Левченка та заслуженого працівника культури України, професора Лідії Лимаренко. Над організацієюі проведенням заходу працювали: заслужений працівник культури України, завідувач кафедри хореографії Алла Рехліцька, заслужений працівник культури України, доцент Валентин Васякта викладачі факультету культури і мистецтв Інна Білоусенко, Анна Ходос, Ольга Шиліна, Наталія Терешенко та Ірина Міхальчук.Кафедру хореографії у Херсонському державному університеті було відкрито у 1999 році завдяки підтримцітодішнього керівництва вишу Юрія Біляєва, Олега Мішукова, Олександра Співаковського. У витоків кафедри хореографії стояли заслужені працівники культури України Микола Левченко, Василь Чуба та Олександр Величко.

Розпочався святковий вечір «У вирі танцю» з клас-концерту. Молодь креативно репрезентувала ті хореографічні дисципліни, завдяки яким створюються справжні віртуози та майстри танцю.

 

 

Привітали колектив кафедри з ювілеєм й шановні гості – заступник начальника управління культури Херсонської обласної державної адміністраціїІгор Мазур та начальник управління культури Херсонської міської ради Лариса Косенко.

В.о ректора ХДУ Наталія Тюхтенко передала вітання від народного депутата України Олександра Співаковського. У своєму виступі вона наголосила: «Не всі вірили, що факультет культури і мистецтв може стати таким, яким він є зараз. Сьогодні випускниками факультету культури і мистецтв є найяскравіші особистості, щовиступають на всеукраїнських тасвітових сценах». Також Наталія Анатолівна разом з головою Вченої ради ХДУ Володимиром Олексенко відзначили почесними грамотами тих викладачів, які докладають чимало зусиль для розвитку та процвітання кафедри хореографії Херсонського державного університету.

 

 

З щирими та теплими словамизвернувся до своїх колег декан факультету культури та мистецтв Микола Левченко. Він подякував їм за обобистіснпий внесок у розвиток та підтримку хореографічних талантів студентів-хореографів.

Вітальні слова на адресу викладачів та студентів кафедри хореографічного мистецтвобули й від поважних гостей─ директора Школи гуманітарної праці Артема Кияновського, кандидата педагогічних наук, старшого викладача кафедри теорії і методики музичної освіти та хореографії Мелітопольського державного університету імені Богдана Хмельницького Альони Ускової, заступника голови обласного осередку Національної хореографічної спілки УкраїниІрини Близнюкової, голови циклової комісії «Сучасна хореографія» Олесі Макогон та заслуженого працівника культури України, голови циклової комісії «Народна хореографія» Вікторії Кізякової.

 

 

Для випускників кафедри це також знакова подія. І скрізь роки вони зберігають відданість та любов до танцю. Колишні студенти кафедри хореографії Херсонського державного університету відомі не лише в Україні, але й за її межами. Тож сьогодні вони теж щиро дякували своїм викладачам та з теплотою згадували свої студентські роки на факультеті культури і мистецтв.

Студенти-хореографи Херсонського державного університету є переможцями міжнародних та всеукраїнських олімпіад, конкурсів та фестивалів. І, звісно, в цей святковий день упродовж всього концерту вони презентували глядачам свої таланти. Яскраві та жваві хореографічні номери не залишили байдужими жодного присутнього у залі глядача.

Повну версіюзаходу можна переглянути на YouTube-каналі Херсонського державного університету.

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: