Херсон °C

«Таксисти» зустрічають потяг «Київ - Херсон»

Новости » Общество
0

«Таксисти» зустрічають потяг «Київ - Херсон»Із чергового рейду по легалізації пасажирських перевезень на залізничному вокзалі Херсона розпочали свій робочий день спеціалісти Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, патрульні відділу безпеки дорожнього руху та співробітники Укртрансбезпеки. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі.

На цей раз представники контролюючих служб разом із нелегалами – таксистами «зустрічали» залізничний потяг «Київ - Херсон». Ще два «таксиста» отримали протоколи про адміністративні правопорушення. Наразі матеріали щодо встановлених порушень будуть направлені до Херсонського міського суду Херсонської області.

На курортній Херсонщині офіційне працевлаштування найманих водіїв та ліцензування підприємницької діяльності з пасажирських перевезень має створити однакові конкурентні умови для ведення підприємницької діяльності, забезпечити безпеку пасажироперевезень та якість послуг мешканцям області та гостям нашого регіону.

Перевірки продовжуються.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: