Херсон °C

Енергетики розчищають лінії електропередач від гілок

Новости » Общество
0

Енергетики розчищають лінії електропередач від гілокНа Херсонщині для забезпечення безперебійного електропостачання та уникнення аварійних відключень енергетики розчищають траси лінії електропередач від гілок та порослі. Про це інформє прес-служба АТ «Херсонобленерго».

За чотири місяці поточного року на території області силами працівників «Херсонобленерго» було розчищено 676 км ліній напругою 0,4 кВ, майже 262 км ліній 6-10 кВ та понад 96 км ліній напругою 35-150 кВ.

Лише на території м.Херсон та Білозерського району звільнено від захаращень майже 85 кілометрів електромереж напругою 0,4 та 6-10кВ. Всього до кінця року на цій території заплановано розчистити майже 200 кілометрів ліній електропередач.

Енергетики зазначають, що основною причиною аварійних знеструмлень під час складних погодних умов є гілля дерев, яке ламається і спричиняє замикання чи обриви електропроводів, падіння дерев на опори, що призводить до знеструмлення населених пунктів. Обірвані проводи стають причиною нещасних випадків, ураження струмом людей від дотику до них.

Робота по утриманню ліній електромереж в належному стані триває безперервно цілий рік, згідно графіку, узгодженого з органами місцевого самоврядування.

АТ «Херсонобленерго» просить мешканців населених пунктів з розумінням віднестись до роботи енергетиків та всіляко сприяти її виконанню. Щоб не допускати аварійних ситуацій, енергетики просять своєчасно обрізати дерева, посаджені поблизу ліній електропередачі.

Бережіть себе та близьких.

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: