Херсон °C

Херсонці регулярно порушують правила користування електроенергією

Новости » Общество
0

Інспектори «Херсонобленерго» систематично з залученням представників поліції проводить рейдові перевірки по виявленню фактів розкрадання електричної енергії. Про це аовідомляє прес-служба АТ «Херсонобленерго».

Протягом квітня на території м.Херсон та Білозерського району фахівці провели 74 рейди та склали 31 акт про порушення Правил роздрібного ринку електричної енергії. Загальна сума нарахування збитків по актам склала понад 660 тисяч гривень.

За виявленими фактами розкрадання відкриті кримінальні провадження за ознаками статті 188-1 Кримінального кодексу України «Викрадення електричної або теплової енергії шляхом її самовільного використання», що передбачає покарання у вигляді виправних робіт строком на два роки, або обмеження волі на строк до трьох років. Повторне розкрадання електроенергії тягне за собою позбавлення волі на строк до трьох років.

Енергетики закликають споживачів економити на вартості електроенергії законними методами та попереджають про відповідальність за розкрадання електроенергії.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: