Херсон °C

Завтра розпочинається основна сесія ЗНО

Новости » Общество
0

Завтра розпочинається основна сесія ЗНО21 травня тестуванням з математики розпочнеться основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року, повідомляють в регіональному центрі оцінювання якості освіти.

Допуск абітурієнтів до пунктів тестування триватимез10:15 до 10:50.

Зовнішнє незалежне оцінювання розпочнетьсяоб11:00.

Вхід учасників до пунктів проведення ЗНОбуде дозволено лише за наявності таких документів:

оригіналу Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;

паспорта або іншого документа, серію (за наявності) та номер якого зазначено у Сертифікаті;

запрошення-перепустки для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, якеучасники мають самостійно роздрукувати зінформаційної сторінки.

У разі неможливості пред’явлення оригіналу Сертифіката, паспорта чи іншого документа, серію та номер якого зазначено у Сертифікаті, або за умови надання копій цих документів абітурієнта до пункту проведенняЗНО допущено не буде.

Радимо учасникам ЗНО заздалегідь дізнатися адресу проведення зовнішнього незалежного оцінювання з математики, зазначену у запрошенні-перепустці наінформаційній сторінці.Маршрути до пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання розміщенона сайтахрегіональних центрів оцінювання якості освіти.

Нагадуємо, щопід час проходження тестуабітурієнт не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.

Учасникам ЗНО під час проходження тесту з математики заборонено користуватися лінійкою, олівцем, циркулем, калькулятором тощо.

На виконання сертифікаційної роботи з математики відведено 180 хвилин. Загальна кількість завдань у тесті — 33. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши усі завдання, — 62.

Сертифікаційна робота містить завдання різних форм:

з вибором однієї правильної відповіді (№1–20); відповіді на них потрібно позначати у бланкуА;

на встановлення відповідності(«логічні пари») (№21–24); відповіді на них потрібно позначати у бланкуА;

відкритої форми з короткою відповіддю, що містять два типи завдань:структуроване(№25, 26) інеструктуроване(№27–30); відповіді на них потрібно позначати у бланкуА;

відкритої форми з розгорнутою відповіддю(№ 31–33); розв’язок на них потрібно записати у бланкуБ.

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: